Au mai ramas

0
0
ZILE
0
0
ORE
0
0
MINUTE
0
0
SECUNDE

pana la campania

Contacteaza-ne!

Mircea Comana

0730730726

Mircea Comana - Director vanzari BUCURESTI

mircea@atvrom.ro / sales@atvrom.ro

Pentru piese sunati la 0741288766

Dragos Rotaru

0755288766

Dragos Rotaru - Consultant Vanzari Moto

dragos.rotaru@atvrom.ro

Pentru piese sunati la 0741288766

Denisa Margina

0733508338

Denisa Margina - Consilier Finantare Rate

denisa.margina@atvrom.ro

Ionut Alexandru Popescu

0746225225

Ionut Alexandru Popescu - Manager Pitesti

alexandru.popescu@atvrom.ro

Raluca Cristea

0743232626

Raluca Cristea - Consultant Rabla Plus/Clasic si Acte RAR

contabilitate@atvrom.ro

Adrian Pantiru

0741288766

Adrian Pantiru - Consultant vanzari piese

piese@atvrom.ro

Andrei Nicu

0749176744

Andrei Nicu - Director vanzari Pitesti

andrei@atvrom.ro

Tatiana Olaru

0756114336

Tatiana Olaru - Consilier Finantare Leasing

tatiana.olaru@atvrom.ro

Alexandru Bajan

0738885591

Alexandru Bajan - Consilier Finantare Rate

alexandru.bajan@atvrom.ro

Gabriela Neagu

0743610990

Gabriela Neagu - Consilier Finantare Leasing

gabriela.neagu@atvrom.ro

Alexandra Luiza

0753157371

Alexandra Luiza - Consilier Finantare Rate/Leasing

alexandraluiza@atvrom.ro

© 2020 atvrom.ro Toate drepturile rezervate