ClickCease

Au mai ramas

0
0
ZILE
0
0
ORE
0
0
MINUTE
0
0
SECUNDE

pana la campania

Contacteaza-ne!

Mircea Comana

0730730726

Mircea Comana - Director vanzari BUCURESTI

mircea@atvrom.ro / sales@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Andrei Nicu

0749176744

Andrei Nicu - Director vanzari PITESTI

andrei@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Vlad Ghinea

0770612030

Vlad Ghinea - Reprezentant Vanzari Accesorii

vlad.ghinea@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Andrei Mocanu

0755288766

Andrei Mocanu - Consultant Vanzari BUCURESTI

andrei.mocanu@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Ionut Alexandru Popescu

0746225225

Ionut Alexandru Popescu - Manager PITESTI

alexandru.popescu@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Mihai Zaharia

0743915278

Mihai Zaharia - Consilier Finantare Leasing

zaharia.mihai@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Elisaveta Basarab

0738670131

Elisaveta Basarab - Consilier Finantare Rate

basarab.elisaveta@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Nicoleta Revnic

0747168559

Nicoleta Revnic - Consilier Contabilitate TIMISOARA

vlad.revnic@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Bogdan Nitulescu

0766987811

Bogdan Nitulescu - Consilier Finantare Rate/Leasing TIMISOARA

vlad.revnic@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Mircea Ungureanu

0764419625

Mircea Ungureanu - Director Vanzari CRAIOVA / TARGU JIU

mircea.ungureanu@atvrom.ro

Dan Dobra

0730909964

Dan Dobra - Reprezentant Vanzari CLUJ

cluj@atvrom.ro

Catalin Mocanu

0722223624

Catalin Mocanu - Director zonal MOLDOVA

catalin@atvrom.ro

Iris Suto

0757184343

Iris Suto - Reprezentant Vanzari BAIA MARE

iris@atvrom.ro

Varga Zsolt

0746142590

Varga Zsolt - Reprezentant Vanzari HARGHITA

varga.zsolt@atvrom.ro

Virgil Ciucu

0749229950

Virgil Ciucu - Reprezentant Vanzari PITESTI

virgil.ciucu@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Dragos Huma

0731288766

Dragos Huma - Consultant Vanzari Moto / Consultant Rabla Plus/Clasic

dragos.huma@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Tatiana Olaru

0756114336

Tatiana Olaru - Consilier Finantare Leasing

tatiana.olaru@atvrom.ro

Izabela Lin

0732116766

Izabela Lin - Consilier Finantare Rate

izabela.lin@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Gabriela Neagu

0743610990

Gabriela Neagu - Consilier Finantare Leasing

gabriela.neagu@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Adrian Pantiru

0741288766 / 0772035711

Adrian Pantiru - Reprezentant Vanzari Piese

piese@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0729034023

Vlad Revnic

0722290302

Vlad Revnic - Reprezentant Vanzari TIMISOARA

vlad.revnic@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Eduard Gyalai

0741206615

Eduard Gyalai - Reprezentant Vanzari BAIA MARE

eduard.gyalai@atvrom.ro

Ramona Maxim

0749297699

Ramona Maxim - Consilier Finantare Rate/Leasing BAIA MARE

baiamare@atvrom.ro

Roxana Simion

0730825329

Roxana Simion - Consilier Finantare Rate/Leasing CRAIOVA / TARGU JIU

craiova@atvrom.ro

Bogdan Pintilescu

0745303645

Bogdan Pintilescu - Director Vanzari BUCOVINA / CAMPULUNG MOLDOVENESC

Bogdanpintilescu@atvrom.ro

Cristian Gavrilas

0745264732

Cristian Gavrilas - Reprezentant Vanzari ARAD

cristi@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Sandu Gabriel

0759564977

Sandu Gabriel - Reprezentant Vanzari PIATRA NEAMT

sandu.gabriel@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

© 2021 atvrom.ro Toate drepturile rezervate