Contacteaza-ne!

Mircea Comana

0730730726

Mircea Comana - Director vanzari BUCURESTI

mircea@atvrom.ro / sales@atvrom.ro

Pentru piese sunati la 0741288766

Dragos Rotaru

0755288766

Dragos Rotaru - Consultant vanzari

dragos.rotaru@atvrom.ro

Pentru piese sunati la 0741288766

Orhan  Mahmut

0723604204

Orhan Mahmut - Consilier Vanzari

Orhanmahmut@atvrom.ro

Pentru piese sunati la 0741288766

Adrian Pantiru

0741288766

Adrian Pantiru - Consultant vanzari piese

piese@atvrom.ro

Pentru piese sunati la 0741288766

Roxana Petcu

0727288766

Roxana Petcu - Reprezentant Vanzari Accesorii si Echipamente

roxana.petcu@atvrom.ro / echipamente@atvrom.ro

Tatiana Olaru

0756114336

Tatiana Olaru - Consilier Finantare Rate/Leasing

tatiana.olaru@atvrom.ro

Alexandra Luiza

0753157371

Alexandra Luiza - Consilier Finantare Rate/Leasing

alexandraluiza@atvrom.ro

© 2019 atvrom.ro Toate drepturile rezervate