ClickCease

Au mai ramas

0
0
ZILE
0
0
ORE
0
0
MINUTE
0
0
SECUNDE

pana la campania

Contacteaza-ne!

Mircea Comana

0730730726

Mircea Comana - Director vanzari BUCURESTI

mircea@atvrom.ro / sales@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Adrian Pantiru

0741288766 / 0772035711

Adrian Pantiru - Consultant Vanzari Piese

piese@atvrom.ro

Mihai Zaharia

0743915278

Mihai Zaharia - Manager Pitesti

zaharia.mihai@atvrom.ro

Bogdan Pintilescu

0745303645

Bogdan Pintilescu - Director Vanzari BUCOVINA / CAMPULUNG MOLDOVENESC

Bogdanpintilescu@atvrom.ro

Cristian Gavrilas

0745264732

Cristian Gavrilas - Consultant Vanzari ARAD

cristi@atvrom.ro

Vlad Ghinea

0770612030

Vlad Ghinea - Consultant Vanzari Echipamente / Motociclete Bucuresti

vlad.ghinea@atvrom.ro

Varga Zsolt

0746142590

Varga Zsolt - Consultant Vanzari HARGHITA

varga.zsolt@atvrom.ro

Fabian Telisca

0766699639

Fabian Telisca - Consultant Vanzari KTM

fabian@atvrom.ro

Andrei David

0745807164

Andrei David - Consilier Finantare Leasing

andrei.david@atvrom.ro

Gabriela Neagu

0743610990

Gabriela Neagu - Consilier Finantare Leasing

gabriela.neagu@atvrom.ro

Catalin Preda

0749229949

Catalin Preda - Manager Service Pitesti

service@atvrom.ro

Nicoleta Revnic

0747168559

Nicoleta Revnic - Consilier Contabilitate TIMISOARA

vlad.revnic@atvrom.ro

Bogdan Vilau

0732116766

Bogdan Vilau - Consilier Finantare Rate

bogdan.vilau@atvrom.ro

Virgil Ciucu

0749229950

Virgil Ciucu - Reprezentant Vanzari PITESTI

virgil.ciucu@atvrom.ro

Andrei Mocanu

0755288766

Andrei Mocanu - Consultant Vanzari BUCURESTI

andrei.mocanu@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Vlad Revnic

0722290302

Vlad Revnic - Consultant Vanzari TIMISOARA

vlad.revnic@atvrom.ro

Pentru PIESE sunati la 0741288766

Sandu Gabriel

0759564977

Sandu Gabriel - Manager Vanzari PIATRA NEAMT

sandu.gabriel@atvrom.ro

Adrian Otelea

0723604204

Adrian Otelea - Reprezentant Vanzari Bucuresti

adrian.otelea@atvrom.ro

Pentru Accesorii/Piese sunati la 0770612030

Catalin Mocanu

0722223624

Catalin Mocanu - Director zonal MOLDOVA

catalin@atvrom.ro

Teocan Vlad

0761878909

Teocan Vlad - Consultant Vanzari Cluj Motociclete - Atv-uri

teocan.vlad@atvrom.ro

Lucian Stan

0727772276

Lucian Stan - Consilier Finantare Leasing

lucian.stan@atvrom.ro

Iris Suto

0757184343

Iris Suto - Consultant Vanzari BAIA MARE

iris@atvrom.ro

Elisaveta Basarab

0738670131

Elisaveta Basarab - Consilier Finantare Rate

basarab.elisaveta@atvrom.ro

Bogdan Nitulescu

0766987811

Bogdan Nitulescu - Consilier Finantare Rate/Leasing TIMISOARA

vlad.revnic@atvrom.ro

Daniel Ticos

0748490274

Daniel Ticos - Manager Vanzari Satu Mare

daniel.ticos@atvrom.ro

© 2022 atvrom.ro Toate drepturile rezervate