Contacteaza-ne

Nume

Telefon

Email

Subiect

Mesaj



SHOWROOM

  • BUCURESTI-SPLAIUL UNIRII NR.168
  • Tel/Fax: 031 805 90 43
  • Mobil: 0730 730 726 - Director Vanzari
  • E-mail: office@atvrom.ro
  • Orar: L-V: 9 AM - 6 PM / S:INCHIS / D:INCHIS

OFFICE

  • Andreea Has

    0749176745

    Has Andreea - Director General

    andreea.has@atvrom.ro
  • Adrian Pantiru

    0741288766 / 0727288766

    Adrian Pantiru - Consultant vanzari piese

    piese@atvrom.ro
  • Andreea Comana

    0748294963

    Andreea Comana - Economist

    financiar@atvrom.ro
  • Ionut Ene

    0730730726 / 0755288766

    Ionut Ene - Director vanzari Bucuresti

    ionut.ene@atvrom.ro / sales@atvrom.ro
  • Lorena Sima

    0743288766

    Lorena Sima - Functionar economic

    lorena@atvrom.ro
  • Mircea Comana

    0724266133

    Mircea Comana - Administrator website-uri

    mircea@atvrom.ro
  • Mircea Ungurea

    0764419625

    Mircea Ungureanu - Director vanzari Craiova

    mircea.ungureanu@atvrom.ro
  • Tatiana Olaru

    0756114336

    Tatiana Olaru - Specialist relatii clienti, rate si leasing

    tatiana.olaru@atvrom.ro
  • Victor Tanasa

    0749176744

    Victor Tanase - Administrator website-uri

    victor@atvrom.ro
  • Virgil Ciucu

    0749229950

    Virgil Ciucu - Reprezentant vanzari Pitesti

    virgil.ciucu@atvrom.ro
  • Vlad Diaconu

    0741215895 / 0726692771

    Vlad Diaconu - Reprezentant vanzari Brasov

    vlad.diaconu@atvrom.ro / brasov@atvrom.ro

Site-uri locale Romania

© 2017 atvrom.ro Toate drepturile rezervate